Puxing.cz eShop

Výrobci

Newsletter

Soubory ke stažení:

 

Software k programovacímu kabelu USB

(Upozorňujeme že se jedná o ovladače k námi prodávanému USB kabelu, vyrobenému v továrně Puxing. K jiným kabelům, především kopiím z aukčních serverů nemusí fungovat správně a zříkáme se tedy jakékoliv odpovědnosti.)

* Před programováním jakékoliv radiostanice důrazně doporučujeme nejdříve stáhnout (READ) data z rdst do programu, která poté budete upravovat/mazat. Docílíte tak toho, že v radiostanici zůstane optimální nstavení z výroby (přednastavení). Pokud začnete s "čistým štítem", nahrajete si do radiostanice veškeré defaultní hodnoty. Ve výsledku to může způsobit roblémy s využíváním, např. softwarově nastálo uzamčená klávesnice, atp.

**U všech modelů, bude třeba v případě problémů s uložením jednotlivých frekvencí dočasně přepnout lokalizaci vašeho PC na "United States" (americkou). Jedná se o to, že česká lokalizace používá namísto desetinné tečky čárku. Tento problém jsme již popsali na našem kanále Youtube, při programování PX-888K.

 

desetinna tecka

 

Windows 7 Profilic - hlavní ovladač pro kabel USB:

1. Profilic driver pro Windows 7: http://www.radiotech.cz/usb/usb_win7.zip

2. Profilic driver pro Windows Vista: http://www.radiotech.cz/usb/USB_Vista.rar

3. Profilic driver pro Windows XP SP3: http://www.radiotech.cz/usb/USB_XP.rar

 

Samotný programovací software:

Puxing PX-888K:

1. PX-888K programovací software XP/Vista/Win7: http://www.radiotech.cz/usb/px-888k.rar

 

Puxing PX-777:

1. PX-777 programovací software XP/Vista/Win7: http://www.radiotech.cz/usb/PX-777.rar (pro nejnovější PLUS verzi od nás poté vyberte "PX777/328 CH128 MSK+CCIR").

 

Puxing PX-UV973:

1. PX-UV973 programovací software XP/Vista/Win7: http://www.radiotech.cz/usb/UV973.rar

 

Puxing PX-568(518):

1. PX-568 programovací software XP/Vista/Win7: http://www.radiotech.cz/usb/PX-568v1.01.zip

 

Puxing PX-558(508):

1. PX-508 programovací software XP/Vista/Win7: http://www.radiotech.cz/usb/PX558v2.03.zip (U starší verze 2.01 po instalaci zvolte anglický jazyk kliknutím na "???L" na horní liště, výběrem (zaškrtnutím) druhé možnosti viz. foto) U nové 2.03, která je již automaticky v angličtině toto již není třeba.

 

Puxing PX-2R Plus (VHF příjem):

1. PX-2R Plus programovací software XP/Win7: http://www.radiotech.cz/usb/PX2R_PlusP.exe (Po instalaci zvolte anglický jazyk kliknutím na "?????(L)" na horní liště, výběrem (zaškrtnutím) druhé možnosti viz. foto).

 

2.Vždy prvně načtěte data z radiostanice do PC a až poté pracujte na úpravě a programování rdst. Pokud to neuděláte a nahrajete v programu standardně nastavené hodnoty, mohou nastat problémy s příštím připojením k PC.

 

3. Pro povolení příjmu VHF pásma zašrktněte tuto kolonku v záložce "Model".

 

4. Změněné parametry nahrejte do radiostanice. Tento postup je podobný pro všechny modely radiostanic Puxing.

 

(soubory rozbalte kamkoliv do PC a spustťe instalační soubor)

 

Ostatní radiostanice puxing najdete zde: Software Puxing


DomůDomů

Košík  

(prázdný)